Výměna odkazů, PR články zdarma

Pokud chcete odkaz nebo chcete umístit Váš PR článek na náš web, můžete nám poslat žádost emailem. Pošleme vám ceník.

 

Odkazy:

 

Půjčky na oddlužení
Půjčky bez registru a poplatku

Xinzerce.cz – inzeráty a inzerce zdarma Půjčky online

Výměna odkazů.

Výměna odkazů Add URL

Inzerce – PujckyPenez.info – inzeráty a inzerce zdarma Půjčky bez poplatku

Katalog Internetový katalog Katalog 1x.cz a-krizovatka.cz

Konsolidace uvěrů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Pro fyzické i právnické osoby, úřady, advokáty, exekutory i likvidátory vyhotovujeme znalecké posudky a ocenění majetku.

Berně.cz – daňové informace na jednom místě

brigády pro studenty práce na doma z domova jak vydělat peníze

Půjčky na směnu – peníze během pár hodin na směnku.

Řešení exekuce, finanční služby - Nexta Finance

finance, poptávka, inzerce, pohledávky, leasing, pojištění, finanční, inzerce, diskuse, půjčky, úvěry, informace, soutěž, poradenství, nemovitosti, investice - to vše na financnicentrum.cz

Moderní katalog odkazù

 

PR články:

 

Soutěž o půjčky peněz

Na českém internetu vznikla nová soutěž pro osoby, kteří žádají o půjčku, ale jsou v registrech nebo nemohou doložit svůj příjem.

Tito lidé se dostali mnohdy ne vlastní vinou do finanční tísně a nemohli tak splácet své půjčky. Dostali se tak do bankovních i nebankovních registrů a šance získat jakoukoliv půjčku je pro ně téměř nulová. Nová služba Půjčky za SMS, nevyžaduje po žadatelích o půjčku téměř žádné podklady. Žadatelům stačí jen občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Půjčky za SMS fungují na základě pořadníku, do kterého se žadatel o půjčku zapíše pomocí premium SMS. Dále je potřeba zdůraznit, že Půjčky za SMS nabízí svým klientům velmi nízké úroky a celkové RPSN. Žádné sankce žadatelům o půjčku nehrozí ani v případě předčasného splacení půjčky. Získejte výhodnou půjčku pouze za jednu prémium SMS v hodnotě 50Kč. Nenahlížíme do registru, nechceme příjem. Nízké úroky i celkově nízké RPSN. Nízké měsíční splátky. Vše vyřídíte od počítače. Půjčku získá každý, kdo pošle prémium SMS a jeho SMS bude příchozí v předem daném pořadí. Například každá 324tá SMS získává jednu z půjček bez dalších podmínek. Veškeré podmínky, postupy a informace naleznete na našich stránkách. Žádné poplatky kromě prémium SMS se nevyžadují. Soutěžte a vyhrajte půjčku peněz. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, pak je možno žádat až 100.000Kč   http://www.pujckyzasms.cz

Dále nabízíme možnost vysokých výdělků při propagací naších soutěží pomocí tištěných letáků a jejich roznosu. Veškeré informace naleznete na http://souteze.pujckyzasms.cz/j/

 

Kde lze výhodně nakupovat – ceny opět rostly

Zdražování základních potravin pokračovalo i v lednu 2012. Průměrný nákupní koš vrostl o 1,9% oproti minulým týdnům. Největší vliv na zdražování měly potraviny, ‚jejichž cena povyskočila o 2,6 %, zatímco drogerie vzrostla jen o 0,3 %. Nejvíce podražilo ovoce a zelenina o 5,7.

 

V lednu byla nejnižší průměrně hodnota nákupního koše v Makru, následoval Kaufland a Albert HM. Při pohledu na ceny jednotlivých potravin zjistíme, že například chléb konzumní kmínový (1150/1200 g) zůstal na úrovni listopadu 2011, tedy ve většině řetězců za 25,90 Kč, a stejně tak rohlík (43 g) stojí stále nejčastěji 1,90 Kč. Zásadně se nezměnila ani cena trvanlivého krabicového mléka 1,5 % 1 I, které se většinou pohybuje kolem 14,90 Kč. V akci jej bylo možné dokonce koupit za 9,90 Kč (Albert HM, Billa nebo Interspar).

Naopak vzrostla cena másla (250 g) z říjnových 29,90 Kč na současných 31,90 Kč. Pouze v akcích je bylo možné koupit za 24,90 Kč. Drogérii je opět výhodné nakupovat v akčních nabídkách nebo na internetu v eshopech. Velmi nízké ceny drogérie a kosmetiky má například nákupně cestovatelský magazín mikrobaby.com.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *