VÍTĚZNÝ OZNÁMENÍ!

VÍTĚZNÝ OZNÁMENÍ!
UK Národní loterie.
8 NIŽŠÍ MALL, HAMMER SMITH.
Liverpool, L70 1NL SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ !!!!!!!!!!!!!!

Vážení Lucky vítěz!

Tato zpráva je z Velké Británie Národní loterie Reklamní Manager, Jsme tady, oznamujeme vám, že váš e-mail je mezi 10 Mezinárodní šťastní výherci z Velké Británie Národní loterie roce 2010, druhou kategorii Draw. Všichni účastníci britské Národní loterii byli vybráni prostřednictvím počítačového systému hlasování, byly z (2,5 milionu), e-mailové adresy osob a firem z celého části světa, jako součást našeho elektronického obchodu Promotions loterie se zde konala ve Velké Británii v Londýně (Anglie).

Poznámka: že vaše e-mailová adresa kvalifikaci pro čerpat, v důsledku vás na návštěvě různých internetových stránek jsme se systémem E-business akcích pro Vás / Vaše firma e-mailovou adresu. Jsme proto schválili vám paušální částka vyplatí £ 500,000.00 (pět set tisíc liber) v hotovosti, což je vítězný výplata pro druhé kategorie vítězů. To je z celkového £ 5.000.000 liber sterlings rozděleny mezi (10) mezinárodní šťastní výherci, který vyhrál na tomto povýšení let E-business, je Vaše vstupenka číslo k němu připojeném, Dovolujeme si Vás upozornit, že Vaše cena £ 500, 000.00 (pět sto tisíc liber), je pojištěn v e-mailovou adresu, která vyhrála tuto cenu, a proto měli byste kontaktovat svého tvrzení agenta a zpřístupní ho vaše celé jméno a informace tak, že budou re-pojistit vaše WINNERS osvědčení podle vašeho jména a příjmení. musíte pospíšit a kontaktujte ho okamžitě.

Chcete-li začít vaše tvrzení, obraťte se na svého tvrzení agenta (REV JOHN MILTON).
Níže je Vaše výhra INFORMACE:

Výherní číslo ———————————# 893 (1, 4, 10, 16, 23, 26) .
Číslo šarže ———————————— O7410512436924369
Odkaz. ČÍSLO :————————————— UK/9420X2/68.

KONTAKT UK národní loterie AGENT pro zpracování a okamžitou platbu Vaše cena Skrze Jeho e-mailová adresa a telefonní číslo.

NAME: REV JOHN MILTON
EMAIL: revfathermiltonuk@hotmail.com
EMAIL: revmiltonofficeuk@gmail.com
Telefonní číslo: + (44) 7035950834.

S těmito informacemi PRO SCHVÁLENÍ
(1) Vaše celé jméno
(2) svou plnou adresu
(3) Vaše telefonní a faxové číslo
(4) Váš věk
(5) Vaše povolání
(6) vaší země původu
(7) STÁTNÍ

Z REKLAMNÍ MANAGER
UK Národní loterie
Pan Richard K. LIOYD.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *