Víte, že můžete být úspěšní – brzdí vás strach!

young-male-face-3-1393941-mTo co nás všechny brzdí v úspěchu je náš strach. Strach nás všechny ovlivňuje, aniž si to uvědomujeme. Se strachem se setkáme při každém větším rozhodnutí. Proto lidé neradi dělají jakákoliv rozhodnutí a raději setrvávají ve stavu, který je pro ně zcela nevyhovující. Raději budou na vše kolem sebe nadávat, ale rozhodnutí udělat změnu lidé neučiní v 95% případů. Jen 5% lidí je úspěšných, bohatých nebo třeba šťastných. Patříte mezi ně?

Strach je obrovská nehmotná energie, která řídí naše životy. Strach nám příroda nebo chcete-li Bůh, dali, abychom přežili v dřívějších dobách. Nicméně dnes už nemusíme lovit a být loveni, ale pudový strach nám zůstal a řídí naše životy. Překonejme strach, začněme dělat vědomá rozhodnutí a náš život se změní ve všech směrech.

Najděme zdroj našeho strachu. V první řadě si musíme sednout, vzít si tužku a papír a ze svého strachu se vypsat. Uděláme to tak, že vypíšeme nepříjemné věci, které nás čekají a my je stále oddalujeme.

Příklad: Jsem v práci nespokojený se svou výplatou – napište si to na papír a k tomu si napište řešení jak to změnit. Řešení musí mý logiku a musí mýt zadní vrátka. To znamená, že pokud se rozhodnete jít za svým šéfem s žádosti o zvýšení mzdy, musíte mít vše dokonale promyšleno. Vyvarujte se obviňování, emocím, urážkám šéfa nebo šéfové, předneste logické argumenty, proč by vám měl zvýšit mzdu. Můžete navrhnout i různé zlepšováky, nebo že na sebe převezmete další práci a zodpovědnost, výměnou za zvýšení mzdy. Rozhodně se vyhněte jakýmkoliv emocím a urážkám šéfa nebo šéfové, skončíte na dlažbě 🙂 – já tomu po vzoru Ivo Tomana, říkám hrdinství blbů.

Takto si vypište všechny vaše problémy, které vás trápí, a máte z nich strach a postupně je začněte řešit a strach překonávat. Uvidíte, že se váš život změní k lepšímu. Zařaďte se mezi 5% úspěšných lidí. Použijte ten nejlepší nástroj, který máte, a to je váš mozek. Použijte ho k vědomému řízení reality. Zapomeňte na esoterické žvásty, že si něco do svého života přitáhnete jen tak :-). Nepřitáhnete!!! Bez rozhodnutí změnit svůj život a postupného řešení všech vašich strachů, svůj život nikdy nezměníte. Jděte do toho a začněte jednat. Změňte svůj život!

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *