Proč Půjčky za SMS?

Půjčky za SMS  jsou půjčky určené převážně lidem, kteří se dostali do bankovních či nebankovních registrů.

půjčky za SMS je reakce na vývoj trhu, kdy se lidé dostávají do zmíněných registrů například díky tomu, že se stali ručitelem na půjčku nebo úvěr svým známým nebo, že se opozdili se splacením účtů za telefon.

Do registru Solus se můžete dostat i tak, že jste například na dovolené a vyberete ze svého účtu víc peněz a už Vám nezůstane na splátku půjčky. Vy sice svou splátku na půjčku ihned uhradíte, ale už budete mít negativní záznam v registru.

Se záznamem v registru však normální půjčku již nedostanete. Většinou se tak po několika pokusech získat půjčku u bankovních společností, klient obrátí na nebankovní společnosti, kde žádá o pujčku. Tyto nebankovní společnosti z velké části klienty s žádosti o půjčku také odmítnou a pak přichází fáze internetu a různých inzerátu v tisku.

Tyto inzeráty si většinou podávají osoby, které se vydávají za zprostředkovatele půjček a úvěrů. Žádné půjčky však sami nenabízejí a ani je nemohou zprostředkovat. Těmto lidem jde primárně jen o poplatek, který z Vás chtějí dostat a půjčku Vám nikdy neposkytnou ani Vám žádnou půjčku nezprostředkují.

Jak jsme již zmínili v úvodu, soutěž o půjčky za SMS, vznikl jako reakce na výše uvedené. Do soutěže se zapíšete zasláním premium SMS v hodnotě 50Kč a pokud budete v předem daném pořadí, získáte půjčku bez náhledu do registru. K vyřízení půjčky budete potřebovat jen minimum dokladů.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *