Pozor tohle je SPAM – NEODPOVÍDEJTE POKUD VÁM DORAZÍ.

Od: Pan Nathan Abbott
Hlavní účetní
Investiční banky UBS
Soukromý mobil: +447042039730

Pozdravem

Prosím dá věřit? Já jsem pan Nathan Abbott britský občan. Pracuji s bankou UBS, Londýn. Já píši vám z mé kanceláře, co se týče obchodní návrh, který bude mít obrovský přínos pro nás oba a méně privilegované, ty budou také mít prospěch. V mém oddělení hlavní účetní úředník, UBS investiční banky, (větší Londýn regionální úřad), jsem odhalením opuštěném suma £16,500,000.00 GBP (šestnáct milionů pět set tisíc velké britských librách) v účet patřící do jednoho z našich zahraniční zákazníky pozdě pan Tomáš Saba Masri, kteří bohužel přišel o život při nehodě vrtulníku. On byl židovský obchodní magnát z Mexika a pan Saba bylo 47 let, když jeho žena, jeho jediný syn Avraham (Albert) a jeho snacha zemřel při havárii vrtulníku.

Volba vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k citlivosti transakce a důvěrnost zde. Nyní naše banka bylo čekání na některý z příbuzných come-up pro tvrzení o dědičnosti fondu, ale bohužel všechny snahy má, je neplatné. Osobně jsem neúspěšný v hledání příbuzných ani žádné příbuzné na pana Saba. V této souvislosti jsem o váš souhlas představit vás jako nejbližší příbuzný / bude příjemce zemřelého, tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na 16,5 milionů liber velké britských librách může být vyplacena na vás.

To bude vyplacena nebo sdílené v těchto podílů 60 % pro mě a 40 % na vás. Bude vám dodat všechny potřebné a právních informací je lze použít k zálohování toto tvrzení jsme se chystáte provést s bankou. Vše co potřebuji je nahrát vaše níže uvedené detaily naší banky databázového systému s cílem prokázat, jak legitimní příjemce by měl v případě, že bankovní šeky. Jediné, co žádám nyní je vaše upřímná co-operace, důvěrnosti a důvěry, protože nám umožňují vidět tuto transakci. Možná já vám zaručit 100 % úspěšnost, která bude legalizován takovým, že tento obchodní transakce bude provedena podle působnosti zákona a vás také ochrání před jakékoli porušení smlouvy.

Uveďte mi následující máme 7 pracovních dní jej spustit:

1. Příjmení:
2. Telefonní číslo:
3. Kontaktní adresa:
4. Věk:
5. Pohlaví:
6. Povolání:

Prošel metodické hledání, rozhodl se kontaktovat doufáte, že vás bude zajímat tento návrh. Prosím na vaše potvrzení této zprávy a váš zájem o tom, chci abys mi věřil, když jsem tady, aby vám poskytl s dalšími informacemi si, které banka může požadovat, jak s nimi komunikovat. Asi ano banka bude přesvědčen, že jste vzhledem k rodině pozdě pan Mojžíš Saba Masri.

Váš souhlas k tomuto e-mailu a obchodní návrhu bude velmi vítána.

Zavolej mi na obdržení tohoto e-mailu pro další diskuse.

S pozdravem
Pan Nathan Abbott.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *