Příběhy ze života

Život bez starostí

Celý svůj život jsem něco splácela. Půjčku za novou televizi, půjčku za nový notebook,půjčku za domácí spotřebiče. Nedokázala jsem je však všechny včas platit a hrozila mi exekuce. Pomohlo mi oddlužení podle zákona.


Půjčky kvůli synovi

Chtěla jsem pro svého syna jen to nejlepší. Chtěl nový mobil, protože ho měli i jeho spolužáci. Nechtěl být za „socku“. Proto jsem si vzala půjčku. Z mého nízkého platu jsem ji však nevěděla splatit a za dveřmi byla exekuce. Využila jsem pomoc a oddlužila se podle zákona.


Vztah k penězům

Nedokázal jsem si vytvořit kladný vztah k penězům. Když jsem je měl, kupoval jsem si snad všechny zbytečnosti. Když jsem je neměl, půjčoval jsem si. Nedokázal jsem být „bez peněz“.Půjčky se mi však rychle vymkli z rukou a mě zbývala jediná věc, která mi pomohla. Oddlužení podle zákona.


Půjčka kvůli nakupování

Byla jsem závislá na nakupování. Chtěla jsem pořád nové moderní věci, nakteré jsem však neměla dostatek peněz. Půjčila jsem hned u několika nebankovních společností. Chvíli jsem prožívala pocit nesmírného uspokojení, ale brzy přišlo probuzení. Půjčky jsem neměla z čeho splácet a exekuce se blížila každým dnem. V čas jsem však využila oddlužení podle zákona.


Starosti a pláč

Chtěli jsme si pořídit nové bydlení a zvali si hypotéku. Během splácení hypotéky jsme využili možnost získat půjčku u nebankovní společnosti na zařízení nového bytu. Chtěli jsme se pochlubit a být moderní rodina. Naše finance se nám vymkly z rukou. Neměli jsme na splátku hypotéky, ale ani na splácení půjčky. Hrozilo nám vystěhování. Požádali jsme opomoc a oddlužili se podle zákona.


Život bez starostí

Každý měsíc jsem musel přemýšlet nad tím, kde vezmu peníze na další splátku půjček. Měl jsem je několik. Jejich výše byla finančně neúnosná a můj život se řídil jenom slovem půjčka. Byl jsem na dně nejen finančně ale i psychicky. Moje starosti vyřešilo až oddlužení podle zákona.


Nekonečné dluhy

Vzali jsme si vysokou půjčku, protože jsme chtěli mít svatbu podle svého přání. Svatba se sice vydařila, ale naše možnost splatit celou půjčku, už ne. Proto jsme si půjčili další peníze, abychom mohli splatit předcházející dluh. Ocitli jsme se v kolotoči dluhů. Bylo to nekonečné. Pomohlo nám až oddlužení podle zákona.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *