Peníze – jak přitáhnout peníze do svého života

tisicSpoustu lidí neví jak na to a trápí je to. Přitom je to velmi jednoduché a my si v dnešním článku ukážeme, jak na to. Pokusím se vám vysvětlit principy myšlení bohatých a ukážeme vám jak do svého života přitáhnout více peněz.

Pokud to chcete dokázat, je nutné, abyste si jako první věc uvědomili, že peníze nejsou ani špatné ani dobré, že peníze jsou pouze prostředek. Nic víc nic míň.

Spoustu lidí penězům přikládá vlastnosti, které peníze nemají. Peníze kazí charakter, za peníze si štěstí nekoupíš, peníze kazí lidi, bohatým brát a chudým dávat a podobné nesmysli.

Tyto předsudky nám do hlavy vkládá systém již od dětství. Rodiče, babičky, tety, strýcové, učitelky ve školce potom na základní škole, atd., nám do hlavy pomalu, ale systematicky vkládají tyto předsudky o penězích. I pohádky pro děti jsou nastavené v tomto duchu – ten bohatý špatný král je zlý a ten dobrák chudý Honza bude muset vše napravit.

Pokusme se vymanit se z těchto nesmyslů. Peníze nejsou dobré a peníze nejsou ani zlé. Peníze jsou pouze prostředek k tomu, abychom realizovali své sny, cítili se svobodní a šťastní. Peníze jsou body (skóre) za vykonanou práci a činnost. Máte jich málo, tak změňte činnost, na činnost, v které jste dobří – body vám začnou přibývat.

Na celém světě neustále proudí tok peněz, přesměrujte tok sebe přes svou osobu, přes svou firmu. Rezonujte s těmito penězi. Budou téct přes vás a to doslova. Bohatí bohatnou a chudí chudnou.

Chudí lidé chycení v systému dnešní doby, všechny své peníze projí, dají je zpět systému ve formě splátek půjčky za auto, hypotéku atd. Bohatý člověk dokáže odložit svou spotřebu a koupí si za své peníze, něco co mu vydělává další peníze. Bohatý člověk dokáže vidět příležitosti. Bohatý člověk nikdy neřekne, pokud uvidí na silnici nové velké BMW, ježíš kde si na to ten šmejd nakradl, bohatý člověk se bude pídit co řidič drahého automobilu dělá za činnost, zda sním nemůže navázat spolupráci, z duplikovat jeho obchod atd. Cítíte ten rozdíl mezi chudým myšlením a bohatým myšlením?

Bohatý člověk pokud něco chce, tak neustále přemýšlí, jak to dokáže, jak toho dosáhne. Bohatý člověk vám nikdy neřekne na to nemám, to si nemůžu koupit, to je na mě moc drahé. Bohatý člověk vymyslí, jak dosáhne toho, co chce. Slovo NEJDE, nemá bohatý člověk ve svém slovníku.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *