Extrh.cz – recenze, zkušenosti

Moje zkušenosti s Extrh.cz – chci poděkovat tomuto webu za zveřejňování utajeného majetku v exekucích. Mně to velmi pomohlo a dluh se mi celý smazal.

Já jsem se bohužel dostala do špatné finanční situace a neměla jsem na splátky svých dluhů. Myslela jsem, že když budu schovaná a nebudu na nic reagovat, tak se snad dluh smaže. Dnes už vím, že jsem byla totálně pitomá. Banka moje dluhy zpoplatnila a předala je soudu. Soud mě samozřejmě odsoudil k exekuci mého majetku, ale já jsem se dál tvrdohlavě schovávala a poštu taky nepřebírala.

Jednoho krásného dne zazvonil exekutor a oblepil a odvezl všechen cenný majetek. Byla jsem na infarkt, proklínala jsem všechny a všechno, jen né sebe.

Potom co jsem se dala dokupy, jsem teprve začala řešit co bude dál. Exekutor mi řekl, že moje věci včetně automobilu, půjdou do dražby za jednu třetinu. To jsem se sesypala úplně, moje auto bude v dražbě? Za jednu třetinu? Exekutor mi řekl, že je to normální, a že postupuje podle zákona. Já se ohradila, že s tím co si vše napočítal za poplatky, to nemůže finančně vyjít, pokud to prodá za jednu třetinu nebo vůbec. Ptala jsem se ho, zda bude někde dražbu propagovat, tak aby na ni aspoň někdo přišel, řekl mi, že pouze na své úřední desce a desce obecního úřadu.

Byla jsem zoufalá, to snad ne. Na dražbu mojich věcí nikdo nepřijde, nebo se prodají za jednu třetinu. Vůbec jsem nevěděla co budu dělat. Exekutor mi jen stále opakoval, že jedná podle zákona.

Nicméně to zkrátím, můj majetek se prodal včetně auta v nedobrovolné dražbě a můj dluh se celý smazal. Musím, ale říct, že se majetek v dražbě prodal jen díky Extrh.cz, který celou dražbu zveřejnil na webu a na Facebooku.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *