Co si o tom myslíte vy? Je tento rozšířený a populární názor správný?

Názor návštěvníka na nedobrovolné dražby aut – komentář z Fabooku

Dementní názory ,udělal si dluh, každého dlužníka chyba, jsou mi k smíchu.. Né každý si to zavinil vlastní chybou a těch případů je hned několik. Proto se asi sepisují petice na Exekutory, upravuje se novela zákona, to nevypadá na to že by bylo vše v pořádku..!!! Exekuce a dražby z exekucí je poslední projev položení kytice na hrob dlužníka… Někdo má na to si vydělat rukama, někdo jen čeká na chybu a parazituje..

Reakce redakce:

Bohužel systém, škola, rodiče, učitelé, do nás natloukli, že peníze jsou špatné, že je to něco nečistého. Natloukli do nás, že to jediné správné je tvrdá práce rukami.

Další velkou pastí systému je samozřejmě dluh, který je v západní civilizaci postavený přesně pro 95% obyvatel. Myslíte si, že půjčovat si na spotřebu – tedy si vyřizovat spotřební půjčky na auto, nové televize, iphony atd. je v pořádku? Tohle udělá jen podle mě jen naprostý ignorant, který je pod nadvládou tohoto systému.

Zadluží se kvůli hloupostem, potom nedostanete v práci výplatu, propustí ho, je nemocný a pak se diví. A začne rozšiřovat nesmysly, že to není jeho chyba, on za to přeci nemůže, on to chtěl platit, ale nedostal v práci výplatu.

Sakra lidi, používejte mozek, na každé úvěrové smlouvě je kolonka podpis. Čí tam je podpis? Bylo nutné, aby si dlužník bral úvěr na nové auto? Jen aby se ukázal před svým okolím? Bylo nutné, aby si člověk bral půjčku na to nebo ono?

Píšete, že příkladu kdy dlužník za svůj dluh nemůže je hned několik, ale neuvedl jste ani jeden. Nebo si myslíte, že dlužníkům někdo vyhrožuje, dokud si nevezmou půjčku a dole ten cár papíru neodepíšou? Přečtete si tento článek o syndromu Irena a myšlence zda lze vydělat miliardu korun, třeba si rozšíříte obzory přestanete mýt tyto velmi populární, ale zcela zcestné názory http://www.pujckyzasms.cz/…/ – ať žije svoboda.

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *