Automobil za 1/3 ceny

5Vzhledem k rostoucímu počtu různých firemních i osobních bankrotů, vzrůstá také počet nedobrovolných dražeb, exekucí a zabavených věci. Exekutoři a inkasní agentury, zabavují opravdu vše. Od bezcenných věcí, které jim leží v exekutorských skladech až po nábytek, elektroniku, domy, byty a konečně automobily.

Spoustu lidem se příčí nakupovat takovéto předměty právě v nedobrovolných dražbách za zlomkové ceny, ale na druhou stranu, proč ne. V nedobrovolné dražbě lze získat automobil za jednu třetinu ceny. Chce to mít ale trošku štěstí a doufat, že se vás na dražbě auta nesejde moc. Potom se může stát to, že ce cena za dražený automobil vyšplhá do takové výšky, že to přestane být zajímavé.

Kde, ale hledat takovéto nedobrovolné dražby aut? Zdrojů je více a jeden z nich je www.extrh.cz, kde najdete seznam dražených automobilů a to zdarma. Nutná je pouze registrace.

Takže bezstarostné dražení a výhodné koupě aut v dražbě vám přeje server www.pujckypenez.info – finanční gramotnost by se měla učit ve škole 🙂

Automobily za 1/3 cenyDražby aut

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *